Tatuaż

GALERIA ENDORFINE STUDIO RZESZÓW

TOSHA

JULIA

ANIA

MARIA

WŁADEK

FAYKA

AZKA

MARIA

SASZA

ARTUR

WANIA

MARINA

GALERIA ENDORFINE STUDIO KRAKÓW

SERGIO

BASIA

RADEK

KATIA

„Tatuaż znajduje się tuż pod powierzchnią skóry, ale jego znaczenie może sięgać samej duszy”– Thomas Lockheart

 

Sztuka przyozdabiania ciała nie stoi w miejscu. Wciąż zmienia się podejście do tatuowania ciała, kolczykowania, piercingu. Wszystko to sprawia, że nasi artyści stawiają poprzeczkę coraz wyżej a tworzone przez nich dzieła są coraz bardziej imponujące, gustowne i odważne. Wykonujemy tatuaże realistyczne, graficzne, linearne, abstrakcyjne, neo-tradycyjne, traditional, oldschool, cartoon, abstrakcyjne, horror, dotwork, minimalistyczne, watercolor, covery.

Aby nasze tatuaże Was zadowalały, wciąż staramy się rozwijać swój warsztat artystyczny. Malujemy obrazy, tworzymy projekty w programach graficznych, staramy się być na bieżąco z nowinkami technicznymi.

Wizja tatuażu zawsze powstaje w trakcie rozmowy z Klientem – to on mówi nam, czego chce, czego wolałby uniknąć, jak naprawdę wygląda jego wymarzony wzór. Jeśli przyjdziesz do salonu, możesz być pewien, że zostaniesz uważnie wysłuchany przez managera i tatuatorów.

Mamy nadzieję że to my zrobimy Twój tatuaż i to dzięki nam poczujesz endorfiny 🙂

„Wytatuowane ciało służy jako płótno do zapisu zmagań pomiędzy zgodą i oporem, władzą i represją, indywidualizmem i przynależnością do grupy".

 

Tatuaże z pozoru mogą się wydawać trywialną, kosmetyczną sprawą, ale można w nich odnaleźć głębie genez i znaczeń oraz bogactwo form, które pozwalają je włączyć do grupy sztuk wizualnych.

"Tatuaż jest sposobem manifestowania i wizualizowania swojej tożsamości, gdyż może być znakiem „ja”, który pozwala uchwycić i utrwalić treści swojej tożsamości, przeżycia, emocje czy przemyślenia".

 

Zjawisko tatuowania się ma długą historię i istniało w wielu kulturach na przestrzeni wieków. Na podstawie obserwacji i wyników badań można stwierdzić, że tatuaż staje się coraz bardziej popularną formą ekspresji i przestaje być wiązany jedynie z marynarzami i przestępcami. Coraz więcej osób, zwłaszcza młodszych, nie postrzega tatuowania się jako zachowania odbiegającego od normy, ale jako formę sztuki. Część osób posiadająca tatuaż nadal kieruje się chęcią podkreślenia własnej osoby czy osobowości, swojej tożsamości kulturowej, przynależności do określonej grupy społecznej, upamiętnienia ważnych wydarzeń życiowych, wyrażenia emocji, ukazania swoich poglądów, wyznania, budowania wspólnoty i społecznego komentarza bądź innymi motywami.