O nas

Endorfiny – grupa hormonów peptydowych wywołująca doskonałe samopoczucie, zadowolenie z siebie oraz wszelkie inne stany euforyczne (tzw. hormony szczęścia).


Witamy Cię na stronie Endorfine Studio - studia tatuażu i piercingu z Rzeszowa oraz z Krakowa. W Rzeszowie działamy od grudnia 2009 roku przy ulicy Grunwaldzkiej 14 a w Krakowie od września 2022 przy ulicy Krowoderskiej 21/U4.

Wykonujemy tatuaże czarno-szare realistyczne, kolorowe, old school, new school, graficzne, portrety, watercolor, covery. Wykonanie tatuażu poprzedzone jest zawsze wykonaniem projektu wg wymagań Klienta. Wykonanie projektu jest darmowe. Jeśli do końca nie wiesz jaki tatuaż chcesz zrobić chętnie Ci doradzimy, zaproponujemy różne pomysły na tatuaż, rozwiązania i kompozycje. W studiu pracują artyści wielokrotnie nagradzani na polskich i zagranicznych konwencjach tatuażu. Wykonanie tatuażu odbywa się w sterylnych warunkach z przestrzeganiem zasad higieny zgodnie z wymogami Sanepidu. Do wykonania tatuażu używamy tylko i wyłącznie jednorazowego sprzętu oraz atestowanych barwników i kartridży (igły). Kupujemy je zawsze w wyspecjalizowanych i sprawdzonych firmach. Do każdego większego tatuażu wykonanego u nas dajemy gratis profesjonalny krem do gojenia firmy EasyTattoo. Jeśli wymaga tego sytuacja używamy parawanu zapewniającego Klientowi intymność.
W studiu wykonujemy także kolczykowanie (piercing) oraz usuwanie tatuażu przy pomocy profesjonalnego lasera typu Q-Switch Pro.

Zapraszamy do oglądnięcia naszych prac w GALERII Jeśli już jesteś do nas przekonany zapraszamy do odwiedzin. Będzie nam miło gościć Cię w studiu i wykonać Twój tatuaż, piercing oraz usunąć tatuaż którego chcesz się pozbyć.
Info o zasadach obowiązujących w studiu znajdziesz w REGULAMINIE.

Ekipę Endorfine Studio w Rzeszowie tworzą:
- Ania - tatuażystka
- Julia - tatuażystka
- Fayka - tatuażystka
- Maria - tatuażystka
- Azka - tatuażystka
- Marina - tatuażystka
- Tosha - tatuażysta
- Władek - tatuażysta
- Wania - tatuażysta
- Artur - tatuażysta
- Sergiej - tatuażysta
- Sasza - tatuażysta
- Greg - piercer
- Klaudia - manager
- Tomek - manager, usuwanie tatuaży

Ekipę Endorfine Studio w Krakowie tworzą:
- Basia - tatuażystka
- Katia - tatuażystka
- Sergio - tatuażysta
- Radek - tatuażysta
- Nazar - manager
- Tomek - manager