O nas

Endorfiny – grupa hormonów peptydowych wywołująca doskonałe samopoczucie, zadowolenie z siebie oraz wszelkie inne stany euforyczne (tzw. hormony szczęścia).

Witamy Cię na stronie Endorfine Studio - studia tatuażu i piercingu z Rzeszowa. Działamy od grudnia 2009 roku na ul. Grunwaldzkiej 14.

Wykonujemy tatuaże czarno-szare realistyczne, kolorowe, old school, new school, graficzne, portrety, watercolor, covery. Wykonanie tatuażu poprzedzone jest zawsze wykonaniem projektu wg wymagań Klienta. Wykonanie projektu jest darmowe. Jeśli do końca nie wiesz jaki tatuaż chcesz zrobić chętnie Ci doradzimy, zaproponujemy różne pomysły na tatuaż, rozwiązania i kompozycje. W studiu pracują artyści wielokrotnie nagradzani na polskich i zagranicznych konwencjach tatuażu. Wykonanie tatuażu odbywa się w sterylnych warunkach z przestrzeganiem zasad higieny zgodnie z wymogami Sanepidu. Do wykonania tatuażu używamy tylko i wyłącznie jednorazowego sprzętu oraz atestowanych barwników i kartridży (igły). Kupujemy je zawsze w wyspecjalizowanych i sprawdzonych firmach. Do każdego większego tatuażu wykonanego u nas dajemy gratis profesjonalny krem do gojenia firmy EasyTattoo. Jeśli wymaga tego sytuacja używamy parawanu zapewniającego Klientowi intymność. Studio jest przestronne (ponad 130m2), czyste, jasne, ciepłe panuje w nim przyjemna atmosfera. Dodatkowo studio jest klimatyzowane.
W studiu wykonujemy także kolczykowanie (piercing) oraz usuwanie tatuażu przy pomocy profesjonalnego lasera typu Q-Switch Pro.

Zapraszamy do oglądnięcia naszych prac w GALERII Jeśli już jesteś do nas przekonany zapraszamy do odwiedzin. Będzie nam miło gościć Cię w studiu i wykonać Twój tatuaż, piercing oraz usunąć tatuaż którego chcesz się pozbyć.
Info o zasadach obowiązujących w studiu znajdziesz w REGULAMINIE.

Ekipę Endorfine Studio tworzą:
- Anastazja - tatuażystka
- Iryśka - tatuażystka
- Ania - tatuażystka
- Dominik - tatuażysta
- Ali - tatuażysta
- Tosha - tatuażysta
- Władek - tatuażysta
- Serhii - tatuażysta
- Roman - tatuażystka
- Monika - piercing
- Tomek – manager, usuwanie tatuaży